Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Młodszy grafik komputerowy - staż zawodowy

May 22, 2022 02:11 - Dam pracę - Kielce
Szczegóły ogłoszenia
Fundacja Heros aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu "Absolwent w drodze do kariery" oferuje udział w zdalnym stażu zawodowym. Przed realizacją stażu oferujemy udział w zdalnym szkoleniu z zakresu: Marketing z grafiką komputerową. Szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona!

Stanowisko stażysty: Młodszy grafik komputerowy
Obowiązki: tworzenie grafik, ulotek, plakatów.
• Forma: staż w formie zdalnej (wykonujesz swoje obowiązki,
bezpiecznie - w domu)
• Czas trwania: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia do 6
miesięcy)
• Stypendium stażowe: 1845,94 zł brutto miesięcznie
• Dodatek motywacyjny 400 zł miesięcznie
• Wsparcie doradców zawodowych oraz opiekuna stażu.

Wymagania:
• Orzeczenie o niepełnosprawności
• Status absolwenta uczelni wyższej (ukończenie szkoły wyższej w
ciągu ostatnich 5 lat) lub status studenta ostatniego roku studiów
licencjackich, magisterskich, inżynierskich, lub doktoranci
• Osoby bez zatrudnienia
• Mile widziane portfolio prac oraz znajomość podstawowych
programów graficznych (Photoshop, Corel, Canva, Gimp)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.orgkontakt: 539 309 781
ul. Wesoła 51/531, Kielce.
Fundacja Heros
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu